Pravidlá súťaže

Hlasovanie v TOP 33 letných hitoch

Vybrali sme pre vás viac ako 1 000 úžasných letných songov, 33 hitov pre každé leto za posledných 33 rokov. Teraz je to už len na vás, aby ste hlasovaním určili TOP 33 najväčších letných hitov. Každý pracovný deň od 1. júla do 15. augusta môžete v tridsiatichtroch duelových kolách hlasovať za svoje najobľúbenejšie letné hity.

V každom kole na vás čaká 33 letných hitov – hlasovanie prebieha formou duelov, čiže postupne vyberáte vždy z dvoch pesničiek vašu obľúbenejšiu. V každom kole tým pádom prebehne 32 duelov a vy svojim hlasovaním prideľujete pesničkám body podľa poradia duelu, ktorý vyhrajú. Pesnička „A“, ktorá vyhrá prvý duel s pesničkou „B“, získa 1 bod. Ak vyhrá aj druhý duel s pesničkou „C“, získa 2 body. Ak ju v treťom kole porazí pesnička „D“, tak pesnička “A“ si pripíše finálne 2 body a pesnička „D“ 3 body. Pesničky „B“ a „C“ nezískali žiadny bod, pretože nevyhrali žiadny duel. Tým pádom, aj keď sa vaša obľúbená pesnička objaví až v poslednom dueli, a vy ju vyberiete ako víťaza tohto duelu, získa od vás najviac bodov, čiže 32 bodov.

Z každého kola postúpi 1 najobľúbenejší hit do finále, ktoré odvysielame 16. augusta.

Pravidlá súťaže o poukaz na dovolenku v hodnote 1 000 EUR

Každý, kto sa aspoň raz zapojí do hlasovania v duelových kolách, bude zaradený do žrebovania o hlavnú cenu – poukaz na dovolenku podľa vlastného výberu v hodnote 1 000 EUR. Hlasujúci je zaradený do žrebovania o hlavnú cenu toľkokrát, do koľkých duelových kôl sa zapojil. Výhercu hlavnej ceny vyžrebujeme a zverejníme počas finále TOP 33 hitov 16. augusta.

Výherca súťaže

Štatút súťaže